Працівники Національної поліції України приєднається до відділу Інтерполу з питань протидії організованій злочинності. Про це повідомляється на сайті МВС України за підсумками зустрічі першого заступника голови Нацполіції Вадима Трояна, начальника робочого апарату Укрбюро Інтерполу Василя Неволі із Генсеком Інтерполу Юргеном Штоком.

«Українська сторона ініціюватиме перед Інтерполом проведення зустрічі в Україні на тему протидії таким явищам, як діяльність «злодіїв у законі» та кримінальних авторитетів. Крім того, працівники Національної поліції України вперше увійдуть до складу відділу Інтерполу з питань протидії організованій злочинності», - йдеться у повідомленні.

Загалом під час зустрічі обговорювались актуальні питання співробітництва України з Міжнародною організацією кримінальної поліції — Інтерполом, а також перспективи розвитку і поглиблення такої співпраці.

Крім того, йшлося про активізацію участі України у проектах та ініціативах Генерального секретаріату Інтерполу, а також в діяльності Організації в цілому.

/ фото МВС України

Поділитись: