УКРАЇНА

Нацполіція розслідує 3 справи про торгівлю людьми в Росії

12 грудня, 2016 12:29
УКРАЇНА/Нацполіція розслідує 3 справи про торгівлю людьми в Росії
Зберегти
Вигляд
МВС на даний час розслідує три кримінальних провадження стосовно українців, які постраждали від торгівлі людьми на території РФ.

МВС на даний час розслідує три кримінальних провадження стосовно українців, які постраждали від торгівлі людьми на території РФ.

Про це йдеться у відповіді Департаменту комунікацій МВС на запит Громадського.

«На теперішній час слідчими підрозділами Національної поліції України за вказаними фактами розслідується три кримінальні провадження, із яких: 2 – за частинами першою та другою статті 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України, 1 – за частиною першою статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України», – йдеться у документі.

При цьому в МВС зауважили, що згідно зі статтею про «недопустимість розголошення відомостей органів досудового розслідування» відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим.

Раніше в ефірі Громадського Марія Томак, координаторка проекту «Медійна ініціатива за права людини», повідомила, що більш ніж 400 українців потрапили у трудове рабство в Росію, де їх засуджують за незаконні дії до 8 років позбавлення волі.

Читайте також публікацію: Робота чи трудове рабство: як українці їдуть працювати в Росію, а потрапляють в тюрму

Пов`язані новини