УКРАЇНА

Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу «СТБ»

19 січня, 2017 14:09
УКРАЇНА/Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу «СТБ»
Зберегти
Вигляд
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «СТБ» через показ в ефірі програми «Битва екстрасенсів» виробництва російського телеканалу «ТНТ» за участі російських військових.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «СТБ» через показ в ефірі програми «Битва екстрасенсів» (виробництва російського телеканалу «ТНТ») за участі російських військових.

Про це повідомляється на офіційному сайті Нацради.

За словами голови Національної ради Юрія Артеменка, стосовно цього скандалу до регулятора звернулося багато глядачів з проханням перевірити програму на наявність порушень.

Позапланову перевірку було призначено для того, щоб з’ясувати всі обставини виходу в ефір цієї передачі.

«Ми будемо враховувати всі думки – і експертні, і пояснення компанії. Будемо брати до уваги позицію каналу і вжиті ними заходи», — заявив Юрій Артеменко.

За його словами, після аналізу усіх матеріалів регуляторний орган ухвалить рішення.

Нагадаємо, 15 січня канал «СТБ» транслював третю серію 17-го сезону телешоу «Битва екстрасенсів» російського телеканалу «ТНТ». Серія була знята у Москві і з’явилася на російських телеекранах у вересні. У програмі люди у камуфляжі, які назвались російськими військовими, були учасниками бойових дій у Чечні та інших «гарячих точках». Один з них заявив, що «служив в Україні», де з нього «знущалися, змушували копати собі могилу». Де і коли він «служив», персонаж не уточнив.

Після того, яка програма викликала скандал, телеканал вибачився.

Також повідомлялося, що Нацрада збирається через трансляцію російських військових в ефірі «СТБ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацрада може оголосити «СТБ» попередження через ефір з військовими РФ.

Пов`язані новини