УКРАЇНА

Нацрада виступила проти політиків-телеведучих

12 січня, 2018 13:22
УКРАЇНА/Нацрада виступила проти політиків-телеведучих
Зберегти
Вигляд
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала законодавчо обмежити ведення програм на телебаченні політичними діячами.

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала законодавчо обмежити ведення програм на телебаченні політичними діячами.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

У Нацраді вважають, що участь політиків в якості телеведучих суперечить стандартам журналістики, а ефір стає місцем для пропаганди й зведення політичних рахунків.

«Надзвичайно важливою зміною в інформаційному просторі держави, на думку Національної ради, має стати законодавче обмеження на ведення програм і передач політичними діячами. Це явище сьогодні набуло великого розмаху — воно нівелює журналістику, відкидає ЗМІ України далеко за межі журналістських стандартів, якими керується медійна професія, й робить ефір місцем зведення політичних рахунків та пропагандистської боротьби», — ідеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що це суперечить нормам про поширення засобами масової інформації передвиборчої агітації та політичної реклами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З політики в телеведучі: хто з можновладців проміняв трибуну на мікрофон?

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення пропонує запровадити санкції проти українських артистів, які виступають в Росії. 

Пов`язані новини