УКРАЇНА

Нацрада заборонила російський канал «Multimania TV»

20 квітня, 2017 18:41
УКРАЇНА/Нацрада заборонила російський канал «Multimania TV»
Зберегти
Вигляд
Національна рада заборонила телеканал «Multimania TV» та вилучила його з Переліку іноземних програм

Національна рада заборонила телеканал «Multimania TV» та вилучила його з Переліку іноземних програм.

Про це повідомляє Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення.

Зазначається, що після моніторингу каналу, Нацрада виявила свідоцтво про реєстрацію та ліцензію російського «Роскомнадзора», натомість відомостей про те, що канал латвійський не було.

«Також зафіксовано трансляцію російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація). Відповідно до українського рекламного законодавства трансляція/ретрансляція іноземних телепрограм, які містять рекламу і походять з країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення та не є країнами Європейського Союзу, заборонено», — йдеться у повідомленні.

Крім того наголошується, що Україна звернулася до Національної ради з питань електронних медіа Латвійської Республіки за роз'ясненням щодо юрисдикції телеканалу «Multimania TV». Виявилося, що 1 грудня 2016 року ліцензію ТОВ «VOXELL BALTIC» (Латвія) на мовлення для програми «Multimania» було анульовано.

«З огляду на такі обставини, Національна рада ухвалила вилучити телеканал «Multimania TV» з переліку програм, дозволених для ретрансляції», — додали у Нацраді.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення може припинити трансляцію телеканалу «Беларусь 24» через зображення території України без окупованого Росією Криму.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Нацрада
Пов`язані новини