Нацрада розгляне питання трансляції 15 січня в ефірі СТБ передачі «Битва екстрасенсів», у якій брали участь російські військові.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення має намір розглянути питання трансляції 15 січня в ефірі телеканалу СТБ передачі «Битва екстрасенсів», у якій брали участь російські військові.

Відповідне засідання призначене на 19 січня, йдеться у повідомленні прес-служби Нацради.

«Щодо факту трансляції зазначеної передачі відповідним підрозділам регуляторного органу було дано доручення провести моніторинг та запис програми, щоби ці матеріали розглянути на засіданні. Ефір телеканалу «СТБ» записано», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ефір телеканалу СТБ записано, на трансляцію цієї передачі також активно відреагувала глядацька аудиторія і медіаспільнота, висловлюючи своє обурення та закликаючи регуляторний орган до адекватного реагування.

«На черговому засіданні Нацрада винесе це питання на розгляд з голосу й ухвалить рішення відповідно до чинного законодавства», - повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, на телеканалі СТБ 15 січня ввечері вийшла в ефір версія проекту «Битва екстрасенсів» виробництва російського каналу «ТНТ», у якій брали участь російські військові. Один з них заявив, що «нещодавно служив на Україні».

Зауважимо, що голова правління ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» Володимир Бородянський попросив у глядачів вибачення.

«Я приношу свої вибачення телеглядачам. Ми прийняли такі рішення: 1. Припинити показ програми Битва екстрасенсів, виробництва телеканалу ТНТ. 2. Звільнити співробітників, які допустили вихід програми в ефір», – написав він.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile