Національна спілка журналістів України та представники громадських організацій озвучили основні причини, через які вимагає звільнення голови Національної телекомпанії України, яка володіє суспільним телеканалом «UA:Перший», Зураба Аласанії.

Причини були виголошені на прес-конференції Національної спілки журналістів України, передає кореспондент Громадського.

Так, за словами секретаря нацспілки Тетяни Катюжинської, Аласанія не вивів телеканал на вищий рівень, проводить непрозору кадрову політику та не звітує про витрачені державні та грантові кошти.

Вона сказала, що станом на сьогодні телеканал займає 30 місце в рейтингу телеканалів. За її словами, це означає, що громадськість не підтримує запропонований продукт.

«На бік Аласанї зараз стали багато організацій-грантоїдів. Він має бути звільнений. Колектив телеканалу доведений до такої соціальної напруги, що так більше не має бути», – сказав голови української координаційної ради Андрій Хома.

Аласанія, який зараз перебуває на Львівському медіафорумі, прокоментував заяви щодо ініціювання його звільнення.

Раніше повідомлялось, що Національна спілка журналістів України звертатиметься до прем’єра Володимира Гройсмана з вимогою ініціювати звільнення з займаної посади гендиректора Національної телекомпанії України Зураба Аласанію.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile