УКРАЇНА

Науковці НАН збираються прочитати лекцію уряду

УКРАЇНА/Науковці НАН збираються прочитати лекцію уряду
Зберегти
Вигляд
lead

Науковці Національної академії наук мають намір прочитати лекцію членам українського уряду.

Про це в ефірі Громадського сказав Олексій Болдирєв, співкоординатор акції «Дні науки 2016. Весна».

«Там (серед чиновників – ред.) багато неосвічених людей, які не розуміють що це таке. Ми намагаємося пояснити їм також. Хотілось організувати лекцію в Кабінеті міністрів, але він пішов у відставку, тому з новим доведеться домовлятися», – сказав науковець.

«Через Верховну Раду, Лілія Гриневич була головою комітету (комітету Ради з питань освіти і науки – ред.) і ми через неї намагалися організувати, наш директор, академік Кришталь, видатний науковець, він погодився, домовився, але там пішла парламентсько-урядова криза, але сподіваємося, що ця лекція відбудеться і вони дізнаються багато цікавого», – сказав Болдирєв.

Він також розповів про «Дні науки», які проходять 14-15 травня у Києві.

«Дні науки» - це була ініціатива молодих вчених Національної академії наук, в першу чергу Інституту фізіології, але потроху до неї підключилися й інші науковці, як НАН так і з університетів та інших наукових установ. Навіщо це треба? Бо в Україні наука, якщо брати вищі щаблі державної влади, бізнесу та і взагалі наше суспільство не дуже нею цікавиться. Але не цікавиться воно тільки тому, що про неї мало розповідають. Тому ми і вирішили, що треба почати розповідати», – пояснив Болдирєв.

Пов`язані новини