Навальний готує серію масових акцій протесту

default/Навальний готує серію масових акцій протесту
Зберегти
Вигляд

Російський опозиціонер Алєксєй Навальний оголосив про підготовки низки великих маніфестацій у Москві та ще п’яти-десяти найбільших містах.

На його переконання, темами акцій за участі декількох десятків тисяч людей повинні стати боротьба з корупцією, судова система, право на участь у виборах, повернення прямих виборів губернаторів і мерів.

«87% (незадоволених) разом з нами вимагають боротьби з корупцією, 75% разом з нами вимагають виборів губернаторів і мерів, 70% разом з нами вимагають чесних судів і незадоволені нинішніми, 90% разом з нами вважають несправедливою нинішню систему розподілу нафтогазової ренти, 80%, як і ми, вважають, що бюджет країни повинен працювати на інвестиції в людський капітал, а не годувати найбільшу і саму неефективну у світі поліцейсько-репресивну систему», – написав Навальний у своєму блозі.

«Дата не має значення. Важливі тільки люди на вулиці, їх кількість і настрій. Штука в тому, що це не ми хочемо мітингів, просто нинішня влада влаштувала все так, що ніяк інакше вплинути на неї не можна», – наголосив він.

План опозиціонер пообіцяв представити найближчим часом.

/ фото rusila.su