У процесі очищення піротехнічними підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій територій навколо міста Балаклія Харківської області від вибухонебезпечних предметів 10 кілометрову зону забруднення було зменшено до 300 метрів

У процесі очищення піротехнічними підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій територій навколо міста Балаклія Харківської області від вибухонебезпечних предметів 10 кілометрову зону забруднення було зменшено до 300 метрів.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 581 чоловік та 129 одиниць техніки.

Наголошується, що у місті та прилеглих населених пунктів вже відновлено електропостачання і продовжується робота з відновлення газопостачання у Балаклії.

Днем раніше повідомлялося, що небезпечну зону зменшено до 500 метрів.

Нагадаємо, що у Балаклії Харківської області близько третьої години ночі 23 березня сталась пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Повітряний простір над місцем події був закритий. Радіус евакуації становив 10 км.  

26 березня у Балаклії завершили розмінування. Також повідомлялося, що райрада Балаклії виділила 2 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів на складах.

Слідство вважає, що диверсія на території арсеналу в місті Балаклія Харківської області була здійснена за допомогою безпілотних літальних апаратів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балаклія повертається до життя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: