Політика

Навколо ідей формуються віртуальні спільноти - розробник закону про петиції

Політика/Навколо ідей формуються віртуальні спільноти - розробник закону про петиції
Зберегти
Вигляд

Керівник Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської Академії Сергій Лобойко, що був одним із розробників та лобістів закону про електронні петиції, в ефірі hromadske.tv розповів про особливості його впровадження.

Він зауважив, що звернення гумористичного змісту, як-от відправлення Юлії Володимирівни Тимошенко послом у Гондурас, складають незначний відсоток. Навіть за умови проходження нею необхідного бар’єру, 25 тисяч, суспільство почує думку президента з цього питання, пояснив Лобойко.

Більше того, у процесі люди краще розумітимуть, до якого органу звертатися з тих чи інших питань. За словами фахівця, особливість петицій у тому, що вони є колективними зверненнями, завдяки чому навколо ідей формуються віртуальні спільноти.

Ці групи змушують владу реагувати щодо тих чи інших соціально важливих проблем, тоді як самі петиції створують певний зріз громадської думки.

«Дуже важливо відзначити, що ми весь цей час намагалися донести до суспільства і влади, що це є підсвічування суспільно важливої проблеми... Це є заклик до діалогу, для влади - нагода хоч трошки відбудувати довіру населення», - підкреслив він.

Лобойко додав, що запуск аналогічного інструменту чекає і на інші органи влади.

hromadske.tv 

Пов`язані новини