УКРАЇНА

Навколосвітній велотур «Україна без сиріт» дістався до Луцька

УКРАЇНА/Навколосвітній велотур «Україна без сиріт» дістався до Луцька
Зберегти
Вигляд

До Луцька дістався навколосвітній велотур «Україна без сиріт». Мета поїздки – популяризація усиновлення та допомога знедоленим дітям, передає Громадське.Волинь.

Організував велотур капелан з Маріуполя, директор благодійного фотду «Пілігрим» Геннадій Мохненко.

Участь у велотурі беруть прийомні діти зі своїми сім’ями, усиновителі, вихованці та випускники інтернатів, представники громадських та благодійних організацій, а також просто небайдужі до проблем українських дітей.

«Я прийомний батько 32 дітей. Це колишні бездоглядні діти. Також я керівник навколосвітнього велоекшену із закликом до всиновлення. Ми приїхали вже 15 тисяч кілометрів від Владивостока до Луцька, далі вирушаємо до Львова, а потім на Європу. Там ми ще маємо проїхати 10 країн за 8 тижнів», – каже Мохненко.

«Ми віримо, що кожна дитина повинна жити в сім’ї. Впевнені, що діти повинні прокидатися і обіймати батька та маму, а не державні подушки. Наше найглибше переконання – кожен сирота повинен мати батьків. Інтернати та дитячі будинки повинні залишитися в минулому, а всі дітки повинні мати сім’ї. Мої прийомні сини – це діти, які виросли в підвалах. Зараз серед них чемпіони України, музиканти да талановиті діти», – розповів капелан.

Пов`язані новини