УКРАЇНА

НАЗК не знайшло порушень у деклараціях Порошенка

28 серпня, 2017 15:24
УКРАЇНА/НАЗК не знайшло порушень у деклараціях Порошенка
Зберегти
Вигляд
Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило ознак незаконного збагачення в деклараціях президента України Петра Порошенка.

Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило ознак незаконного збагачення в деклараціях президента України Петра Порошенка.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Агентство перевірило декларацію українського президента за 2015 і 2016 роки.

Нацагентство заявило, що Порошенко при поданні декларації дотримався всіх законних вимог.

«За результатами перевірки уповноважені особи НАЗК встановили правдивість задекларованих відомостей у деклараціях за 2015 і 2016 роки. Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел. Також не виявлено конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення», — йдеться у повідомленні.

Для перевірки НАЗК використовувало системи Державтоінспекції, судового реєстру та судової книги, реєстру речових прав на нерухоме майно, реєстру іпотек, реєстру відчуження об’єктів нерухомого майна, реєстру цивільних повітряних суден, держземкадарстру, єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстру платників податків, реєстру патентів, а також отриману на запит інформацію від державних органів.

Раніше заступник керівника першого відділу Департаменту фінансового контролю НАЗК Аркадій Сесемко повідомив, що працівники Нацагентства не відчували тиску або перешкод під час перевірки декларації президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко заробив 12 мільйонів гривень за 2016 рік — декларація. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини