УКРАЇНА

НАЗК перевіряє декларації 12 осіб, серед яких троє народних депутатів

8 червня, 2018 17:05
УКРАЇНА/НАЗК перевіряє декларації 12 осіб, серед яких троє народних депутатів
Зберегти
Вигляд
Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повні перевірки електронних декларацій 12 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало повні перевірки електронних декларацій 12 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Йдеться про декларації, подані за 2015-2017 роки. У відомстві нагадали, що повна перевірка проводиться у разі отримання від фізичних, юридичних осіб, або органів державної влади  інформації про можливе внесення недостовірних даних у декларацію.

НАЗК перевірить декларації народних депутатів Євгенія Мураєва (позафракційний), Ігоря Шкірі (група «Відродження») та В’ячеслава Богуслаєва (група «Воля народу»), депутата Маріупольської міської ради Савелія Вашури, першого заступника міськголови Харкова Ігоря Терехова, судді Окружного адміністративного суду Києва Сергія Нагорянського.

Також у цей список потрапили декларації трьох співробітників прокуратури, двох співробітників поліції та одного детектива Національного антикорупційного бюро.

«Крім того, прийнято рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій 33 суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів», — додали у НАЗК.

Як повідомляло НАЗК, народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Вадим Рабінович намагався приховати у декларації 600 тисяч гривень.

Пов`язані новини