Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику «за невиконання законних вимог агентства посадовими особами бюро».

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику «за невиконання законних вимог агентства посадовими особами бюро».

Як повідомляє прес-служба НАЗК, справа стосується суддів Окружного адміністративного суду міста Києва.

До НАЗК надійшла скарга, що розслідування проти суддів, яке проводять детектив Панайотов та керівник Головного підрозділу детективів Калужинський, може вбачати конфлікт інтересів.

«Детектив бюро за вказівкою свого керівника розпочав досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно суддів Окружного адміністративного суду міста Києва», — ідеться у повідомленні НАЗК.

На думку заявників, представники НАБУ діяли в умовах конфлікту інтересів, оскільки «керувались особистими мотивами, пов’язаними з відмовою суддів Окружного адміністративного суду міста Києва надати інформацію за запитами Національного антикорупційного бюро, та бажанням здійснити тиск на суддів задля досягнення більш лояльної їх позиції до питань співпраці з Національним бюро».

Національне агентство наголосила, що неодноразово зверталось до Національного антикорупційного бюро з запитами щодо надання інформації з цього приводу, але уповноважені  НАБУ особи не надали відповідну інформацію та документи.

Тепер Національне агентство вимагає усунути порушення вимог частини четвертої статті 12 Закону «шляхом надання запитуваної інформації та проведення службового розслідування за обставинами порушення Осипчуком Р.С. та Юпатіним М.О. норм Закону».

Нагадаємо, за невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП (Невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції), передбачає штраф.

Нагадаємо, у січні 2018-го суд оштрафував директора НАБУ Ситника через скаргу НАЗК.

Поділитись: