УКРАЇНА

НАЗК викликало слідчого Нацполіції Бута через подарунок за 160 тис гривень

20 листопада, 2017 18:42
УКРАЇНА/НАЗК викликало слідчого Нацполіції Бута через подарунок за 160 тис гривень
Зберегти
Вигляд
Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає від заступника начальника управління Головного слідчого управління  Національної поліції України Дмитра Бута пояснити подарунок вартістю 160 тисяч гривень.

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає від заступника начальника управління Головного слідчого управління  Національної поліції України Дмитра Бута пояснити подарунок вартістю 160 тисяч гривень для близької особи. 

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

«У порушення вимог, встановлених абзацом першим частини другої статті 23 Закону України «Про запобігання корупції», Дмитро Бут у грудні 2015 року одержав подарунок у негрошовій формі вартістю 160 тисяч гривень для своєї близької особи, що є ознакою адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною першою статті 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків», — ідеться у повідомленні.

Бут має прибути для надання  пояснень 23 листопада 2017 року о 10:00.

У лютому 2017-го року журналісти «Схем» оприлюднили розслідування про Дмитра Бута. Повідомлялося про значні статки та нерухомість у власності слідчого Нацполіції. 

 

Пов`язані новини