Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає розслідувати потенційний конфлікт інтересів у діяльності одного з детективів НАБУ Ігоря Семака під час досудового розслідування справи

Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає розслідувати потенційний конфлікт інтересів у діяльності одного з детективів НАБУ Ігоря Семака під час досудового розслідування справи.

Про це йдеться у повідомленні НАЗК.

Відомство стосовно цього внесло припис главі НАБУ Артему Ситнику про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

НАЗК заявляє, що детектив Семак не врегулював потенційний конфлікт інтересів та не повідомив про це свого керівника, «чим вчинив правопорушення, пов’язане з корупцією».

Семак включений до розслідування у справах про закупівлі «Енергоатома» та у справі про розрати керівництвом «СхідГЗК».

«Не виключається можливість наявності приватного інтересу, зумовленого попередньою оплачуваною роботою на посаді помічника-консультанта народного депутата України Вікторії Войціцької», — повідомляє НАЗК.

Відомство вимагає провести службове розслідування та притягнути винних до відповідальності, а також врегулювати потенційний конфлікт інтересів, що виник у Семака під час виконання повноважень.

Раніше НАБУ отримало доказові документи зі Швейцарії у справі Мартиненка.

Швейцарська прокуратура підозрює Мартиненка в отриманні хабарів від постачальника обладнання для атомних електростанцій, чеської компанії Škoda JS, за контракт з українською державною компанією «Енергоатом».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: