УКРАЇНА

Не можна недооцінювати шанси Трампа стати президентом США — Гонгадзе

УКРАЇНА/Не можна недооцінювати шанси Трампа стати президентом США — Гонгадзе
Зберегти
Вигляд

Дональд Трамп на сьогодні має понад 40% підтримки серед населення США. Через останні гучні заяви, його рейтинг почав падати, але недооцінювати шанси Трампа у боротьбі за президентське крісло не варто.

Про це в ефірі Громадського розповіла журналістка «Голосу Америки» Мирослава Гонгадзе.

За її словами, Трампа підтримує в більшості своїй протестний електорат. І тому Україні варто «дуже переживати» у випадку, якщо він стане президентом.

«Ми говоримо про цивілізаційний вибір. Сьогодні йде вибір між закритістю і радикалізацією суспільства та відкритим суспільством. Від результатів виборів у США залежитиме те, чи буде існувати світ, який ми знаємо сьогодні. Це насправді дуже серйозний виклик», — сказала Гонгадзе.

Журналістка також зазначила, що до появи у команді Трампа Пола Манафорта, його позиція щодо України та Росії не була настільки радикальною.  

Читайте також: Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА) 

«Манафорт захопив вплив навколо Трампа. Позиція дуже сильно змінилася, коли Манафорт прийшов в його кампанію. Трамп раніше не заявляв, що треба домовлятися з Росією», — повідомила вона.

При цьому, проросійські погляди у виборчих перегонах диктує не лише Манафорт, наголошує журналістка.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Трампа та його оточення чомусь дуже цікавить питання України»

«Є ще 4 особи в компанії Трампа, які впливають на його позицію щодо Росії. Ці особи мають зв’язки з російським бізнесом, олігархами і, зокрема, з президентом Путіним. Зараз задаються питанням, наскільки сам Трамп пов'язаний з російським бізнесом, чи давали йому росіяни якісь кредити, адже ми знаємо, що він 4 рази подавався на банкрутсво», — додала Гонгадзе. 

Нагадаємо, вибори в США відбудуться 8 листопада. 

Пов`язані новини