ENRU

(Не)курортний Крим та історія кримчан після окупації

Чому середина літа в Криму тепер «ще не сезон» та коли очікувати анонсований окупаційною «владою» потік туристів на півострів? Хто відпочиває і на яких кримських пляжах? І чи вирішить побудований Кримський міст проблему занепада курортного Криму?

Про це о 21:10 в програмі «Громадське.Крим» говоримо з експертом Майдану закордонних справ Юрієм Смелянським, на скайп-зв'язку з Криму голова громадської організації «Курортний Крим» Олександр Бурдонов.

Також дивіться продовження проекту Історії кримчан. Сьогодні у програмі — історія родини Вікарчуків. Сергій Вікарчук — колишній держслужбовець, працював у відділі туризму в Євпаторійської міської ради. З початком Євромайдану — організовував в місті проукраїнські акції. Після окупації — вимушений був виїхати з Криму разом з дружиною, двома маленькими доньками та однією валізою на всіх. Виїхав з окупації та пішов у зону бойових дій. Дивіться у сюжеті про те, як склалася доля родини у Києві.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.