Життя

(Не)курортний Крим та історія кримчан після окупації

29 червня, 2018 13:00
Життя/(Не)курортний Крим та історія кримчан після окупації
Зберегти
Вигляд
Чому середина літа в Криму тепер «ще не сезон» та коли очікувати анонсований окупаційною «владою» потік туристів на півострів? Хто відпочиває і на яких кримських пляжах? І чи вирішить побудований Кримський міст проблему занепада курортного Криму?

Чому середина літа в Криму тепер «ще не сезон» та коли очікувати анонсований окупаційною «владою» потік туристів на півострів? Хто відпочиває і на яких кримських пляжах? І чи вирішить побудований Кримський міст проблему занепада курортного Криму?

Про це о 21:10 в програмі «Громадське.Крим» говоримо з експертом Майдану закордонних справ Юрієм Смелянським, на скайп-зв'язку з Криму голова громадської організації «Курортний Крим» Олександр Бурдонов.

Також дивіться продовження проекту Історії кримчан. Сьогодні у програмі — історія родини Вікарчуків. Сергій Вікарчук — колишній держслужбовець, працював у відділі туризму в Євпаторійської міської ради. З початком Євромайдану — організовував в місті проукраїнські акції. Після окупації — вимушений був виїхати з Криму разом з дружиною, двома маленькими доньками та однією валізою на всіх. Виїхав з окупації та пішов у зону бойових дій. Дивіться у сюжеті про те, як склалася доля родини у Києві.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти