Культура

«Неможливо написати пісню, не сівши за інструмент» – Ольга Діброва | Hromadske.art

Культура/«Неможливо написати пісню, не сівши за інструмент» – Ольга Діброва | Hromadske.art
Зберегти
Вигляд

Ольга Діброва – учасниця електронного гурту DVOE.

«Я не люблю слово «співачка». Я ж усе таки ще граю, в музичних гамах розуміюся, пісні пишу і можу розповісти про творчість Рахманінова. Я швидше б називала себе словом «артист», – каже Діброва.

Ольга творила музику в різних містах, починаючи з рідної Херсонської області, спробувавши в Одесі та приїхавши до Києва. Тут дівчина потрапила до гурту GOTCHITZA: «Я була щаслива в 19 років співати в гурті, який я слухала ще в школі. Це був уже високий рівень». 

Але гурт припинив свою діяльність і Ольга на якийсь час стала сольною виконавицею, називала себе Ольха, їздила на конкурс «Нова хвиля», але минулого року знайшла собі напарника в музиці та в смаках.

Співучасником дуету DVOE став Артем Угодніков, який також був у складі гурту GORCHITZA. Гурт грає електронну музику за допомогою двох інструментів (клавіш та барабанів) і незамінної в електронній музиці loop-station.

«Ми не хочемо вирізнятися чи вигадувати собі якісь амплуа «епатажний дует DVOE». Ні. Ми робимо те, що нам подобається. І здається, в нас непогано виходить».

Дует уже випустив міні-альбом та зняв кліп на пісню «May». 30 квітня в клубі «Апельсин» відбудеться сольний концерт дуету, на якому вони обіцяють зіграти композиції із старого альбом та потішити слухачів новими.

 

Пов`язані новини