Життя

Необхідно змінити формат роботи комісії Держкіно – голова агентства

Життя/Необхідно змінити формат роботи комісії Держкіно – голова агентства
Зберегти
Вигляд

Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко вважає, що необхідно змінити формат роботи експертної комісії та оновити її склад. Про це Іллєнко заявив в ефірі Громадського.

«Потрібно запропонувати суспільству бачення формування нового складу комісії. Ми будемо долучати експертів. Треба буде обговорити базові принципи і методологію», — вважає Іллєнко.

За його словами, головним завданням для агентства Держкіно зараз є «формування нової методології оцінювання» українського телеринку.

«Йдеться не про розпуск комісії через те, що вона прийняла відповідне рішення, з яким особисто я був не згоден. Важливо перезапустити формат, за яким працює комісія. Давно кістяк цієї комісії не оновлювався», — зазначив голова комісії.

Як відомо, сьогодні Іллєнко ініціював розпуск експертної комісії агентства Держкіно. Раніше ця комісія  проголосувала за збереження прокатного посвідчення серіалу «Не зарікайся» виробництва ТРК «Україна», через який нещодавно розгорівся скандал.

Нагадаємо, 14 квітня у соцмережах стався скандал через один з серіалів виробництва ТРК «Україна» під назвою «Не зарікайся». На думку деяких глядачів, в серіалі позитивно зображують бойовиків так званих «ДНР» та «ЛНР» на Донбасі, а бійців ЗСУ і представників української влади в ньому називають «украми», «кривавої хунтою».

Пов`язані новини