Видавництво «Scribner» опублікує збірку розповідей американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, автора «Великого Гетсбі».

Твори були написані в середині та наприкінці 1930-х років і не були виданими через значну відмінність від звичного стилю автора. У цей час Фіцжеральд працював сценаристом  у компанії Metro-Goldwyn-Mayer, що вплинуло на тематику розповідей.

«Роботи Фіцджеральда зачіпають провокаційні питання та показують мисляче покоління без цензури. Не готовий піти на зміну стилю, автор вирішив залишити роботи неопублікованими попри гостру необхідність у грошах», — розповідає представник видавництва Scribner.

Минулого року журнал The Strand вже публікував коротку історію «Температура» Фіцджеральда, яку знайшли в архіві Прінстонського Університету. В ній йшлося про письменника Еммета Моусена, що страждає від алкоголізму та серцевої недостатності.

Френсіс Скотт Фіцджеральд прославився романами «Великий Гетсбі» та «Ніч ніжна», після чого працював журналістом для глянцевих видань і сценаристом. Помер письменник у 1940 році від серцевого нападу.

Поділитись: