Аеропорт Донецька було атаковано чотири рази. За словами керівника групи «Інформаційний опір» Дмитра Тимчука, на північний схід від нього місцеві бойовики відкрили вогонь з мінометів по групі сьомого загону спецпризначення «Росич» ВВ МВС Росії, сплутавши їх з українськими військовими. Про це повідомив прес-центр АТО.

Минулої доби бойовики 22 рази порушили «режим тиші». Вогонь вівся з мінометів, стрілецької зброї, зенітних установок й танку. Найбільша активність незаконних збройних формувань спостерігалися на Луганському, Донецькому та Дебальцевському напрямках. Декілька разів українських військових обстріляли у районі Маріуполя та Первомайського.

В районі Луганська від обстрілів найбільше постраждали населені пункти: Фрунзе, Щастя, Кримське, Сокольники, Кряківка, Жовте, Капітанове. На Дебальцевському напрямку під обстріли бандитів потрапили населені пункти Рідкодуб, Кам’янка, Малоорлівка, Чорнухіне.

На Маріупольському напрямку двічі було обстріляно населений пункт Чармалик.

Противник намагається отримати інформацію за допомогою розвідки з повітря. В районі населених пунктів Гнутове та Талаківка було помічено безпілотники.

На Донеччині бойовики також обстріляли населений пункт Авдієвка.

У прес-центрі АТО запевняють, що артилерія сил АТО вогонь у відповідь не відкривала.

Поділитись: