УКРАЇНА

Неподалік мертвого депутата Самарського знайшли ще одне тіло — прокуратура

3 листопада, 2017 15:54
УКРАЇНА/Неподалік мертвого депутата Самарського знайшли ще одне тіло — прокуратура
Зберегти
Вигляд
У Луганській області неподалік убитого депутата Сергія Самарського Сєвєродонецької міськради знайшли мертвим ще одного чоловіка.

У Луганській області неподалік убитого депутата Сергія Самарського Сєвєродонецької міськради знайшли мертвим ще одного чоловіка.

Про це Громадському заявила речниця поліції Луганщини Тетяна Погукай.

«Біля Самарського знайшли ще одне тіло, це теж чоловік», — сказала вона.

Погукай додала, що наразі невідома причина його смерті й чи пов’язана вона зі смертю Самарського.

«Чоловік, вік невідомий. Знайшли під час огляду території майже одночасно із Самарським. Наразі немає точної інформації про причину смерті й чи пов’язані ці два вбивства», — додала Погукай.

Місцевий активіст, координатор кризового медіацентру «Сіверський Донець» Сергій П’ятниця, який був на місці злочину, повідомив, що тіло Самарського знайшли біля його будинку, а інше тіло — у старому районі міста не менш ніж у кілометрі звідти.

«Ми були добре знайомі, робили разом акції, ішли разом у депутати, хоча я не пройшов. Сесії міськради й засідання міськвиконкому вже два місяці не відбуваються. Він був підприємцем, мав юридичну фірму. Можливо, це пов’язано з бізнесом. Не виключаю, що це було пов’язано з політичною діяльністю — розглядалася його кандидатура на посаду секретаря», — розповів він Громадському.

Уночі 3 листопада в Сєвєродонецьку вбили депутата міськради від БПП Сергія Самарського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини