Стрімінговий сервіс Netflix планує випустити серіал про події за 1200 років до подій першого серіалу «Відьмак» («The Witcher»), який вийшов у грудні 2019 року.

Про це повідомляється у Twitter сервісу. 

Нове шоу називається «Відьмак: Криваве Походження» («The Witcher: Blood Origin»), у шести серіях воно розкаже про події, що відбувалися за 1200 років до знаменитого Геральта з Рівії — відьмака, головного героя книжок польського письменника Анджея Сапковського, серії комп’ютерних ігор та власне першого серіалу Netflix.

«За 1200 років до Геральта з Рівії всесвіти монстрів, людей та ельфів об’єднались в один, і з’явився перший відьмак», — йдеться у повідомленні.

Працюватимуть над новим серіалом шоуранер «Відьмака» Лорен Шмідт Хіссрік та музикант і сценарист Деклан де Барра. Сам Сапковський буде креативним консультантом шоу, пише Deadline.

Коли почнуться зйомки і на яку дату запланований випуск серіалу, не повідомляється.

Раніше Netflix анонсував новий фільм за всесвітом «Відьмака» — це буде аніме.

Серіал «Відьмак» вийшов у грудні 2019 року, головну роль (Геральта) грає актор Генрі Кавілл. Він розповідає про одного з відьмаків — мисливців на монстрів, яких з дитинства готують до цього, зокрема і через мутації, що дають переваги в бою.

Серіал став другим за популярністю на Netflix, за перші чотири тижні його переглянули 76 мільйонів глядачів з усього світу.

Серіал та ігри з всесвіту «Відьмака» створені за мотивами циклу книг польського письменника Анджея Сапковського.

Поділитись: