Скріншот з серіалу «Друзі»
Представники стрімінгового сервісу Netflix офіційно заявили, що культовий серіал 90-их «Друзі» приберуть з платформи. У 2020 році його видалять із каталогу.

Про це компанія заявила на офіційній сторінці Netflix у Twitter.

Причиною рішення є те, що серіал належить кінокомпанії WarnerMedia, тому Netflix повинен сплачувати за ліцензію на транслювання «Друзів». 

Ще у 2017 році представники компанії обмірковували питання видалення серіалу зі своєї платформи. Однак тоді тисячі прихильників серіалу звернулись з проханням відтермінувати це рішення. У Netflix дослухались до підписників сайту, але це обійшлось їм у 100 мільйонів доларів.  

Компанія WarnerMedia в 2020 році запустить стрімінговий сервіс HBO Max, на якому будуть показувати контент телеканалів HBO, The CW, CNN, Cartoon Network, компаній Warner Bros., New Line, DC Entertainment і багатьох інших. Зокрема HBO Max буде мати виняткові права, на стрімінг в США серіалу «Друзі».

«Друзі» — культовий комедійний американський серіал, що розповідає про життя шістьох друзів. Транслювався на телеканалі NBC з вересня 1994 до травня 2004 рік. За цей час вийшло 10 сезонів шоу (236 серій) і воно встигло завоювати шість статуеток «Еммі» і премію «Золотий глобус». Останній епізод серіалу в прямому ефірі подивилися понад 52 мільйони глядачів по всьому світу.

Поділитись: