Близько 15 осіб увірвалися до приміщення ЦВК, побили охорону та зруйнували виставлені картини.

Невідомі погромили виставку українського художника Давида Чичкана «Втрачені можливості», яка проходить у Центрі візуальної культури в Києві. Про це повідомили Громадському співробітники Центру.

Працівники центру зазначили, що охоронець відкрив двері дівчині, а за нею всередину увірвалося близько 15 молодиків. Вони скрутили охоронця, побили й наказали не рухатися.

Після цього нападники потрощили стіни, розмалювали їх надписами, забрали частину робіт, а також намагалися увірватися до кімнати, де сиділи співробітники Центру.

Всього атака тривала трохи більше 5 хвилин, після чого нападники втекли. Співробітники чули, що нападники вигукували гасла російською мовою.

Також вони обмалювали стіни надписами «Слава Україні!», «Слуги Москви», «Сепари» тощо.

Наразі організатори виставки підозрюють в атаці праворадикалів.

На місці події працює Національна поліція.

За словами співробітників Центру, правоохоронці прибули за півгодини, хоча їх попереджали про можливі інциденти протягом всього дня.

Нагадаємо, 4 лютого на Центр візуальної культури вже відбувався напад після того, як виставку робіт Чичкана закрили через погрозу з боку праворадикалів.

Художник Давид Чичкан був активним учасником протестів на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети.

Свої висновки з революції Майдану він втілив у серії робіт, екскурсія якими мала початися з 4 лютого.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: