Близько 70 «співробітників приватної охоронної фірми» з ломами й арматурою увірвалися о 7 ранку в одеський санаторій «Лермонтовський». Вони захопили адміністративну будівлю і не пускають працівників на роботу.

Близько 70 «співробітників приватної охоронної фірми» з ломами й арматурою увірвалися о 7 ранку в одеський санаторій «Лермонтовський». Вони захопили адміністративну будівлю і не пускають працівників на роботу.

Про це повідомиляє «Думская».

Видання зазначає, що людьми, що захопили територію,  керує  представник державного підприємства (санаторій оскаржують один у одного Міністерство юстиції та «Укрпрофоздоровниця», який стверджує, що вони діють законно.

«Але на сьогоднішній день є, що вступило в силу рішення, яке скасувало передачу здравниці Мін'юсту. Не маючи можливості зайти законним шляхом, державне підприємство здійснює злочин при потуранні поліції. Поліція тягне час», — каже адвокат Ілля Халдана, який захищає інтереси чинної адміністрації «Лермонтовського».

Він додав, що в будівлі перебуває обладнання санаторію і особисті речі співробітників.

За словами директора санаторію Дмитра Антипова, увірвалися відключили «Лермонтовський» від електрики, повністю паралізувавши його роботу.

Пізніше повідомили про те, що на місці присутня поліція, яка проводить слідчі дії. Біля санаторію стоять прихильники «Укпрофздравниці» і велика група чоловіків, які ховаються від камер.

Зазначено, що в санаторії зараз проходять лікування та реабілітацію 150 осіб.

На місце також прибув начальник ГУНП Дмитро Головін.

Людей з арматурою витіснили за межі санаторію, тривають слідчі дії. Трьох затримали та посадили в автозак.

«Вранці група осіб, схожих, як кажуть в народі на «тітушок»  (приватна охоронна агенція) разом з «новим» директором увірвалися до санаторію», — написав у Facebook радник начальника поліції Одещини і додав:

«За фактом подій під час самовільного захоплення адміністративного  корпусу санаторію «Лермонтовський» в Одесі відкрито провадження за ознаками правопорушення передбаченого ст. 356 КК України».

Форостяк також наголосив, що «цей господарський конфлікт точиться вже який рік поспіль»:

«Сьогодні прибув новий директор з судовими виконавцями в супроводі представників приватної охоронної агенції з метою взяти під контроль підприємство».

Поліція, за словами Форостяка, «не втручається в господарський конфлікт, але в той же час, не дасть змоги порушувати громадський порядок».

 

Поділитись: