Життя

У Нью-Йорку до 8 березня встановили статую «безстрашної дівчинки»

8 березня, 2017 11:16
Життя/У Нью-Йорку до 8 березня встановили статую «безстрашної дівчинки»
Зберегти
Вигляд
Напередодні Міжнародного жіночого дня на Уолл-Стрит в Нью-Йорку встановили статую дівчинки, яка з викликом дивиться на розлюченого бика.

Напередодні Міжнародного жіночого дня компанія State Street Global Advisors встановила на Уолл-Стрит у Нью-Йорку статую дівчинки, яка з викликом дивиться на розлюченого бика. Про це повідомляє CNN.

Бронзовий комплекс, названий «Безстрашна дівчинка», створений, аби привернути увагу до нової ініціативи зі збільшення кількості жінок у радах директорів компаній-клієнтів State Street Global Advisors (SSGA).

«Сьогодні ми закликаємо компанії зробити конкретні кроки зі збільшення гендерного різноманіття в радах директорів і даємо чіткі вказівки для здійснення цих заходів», — зазначив виконавчий директор SSGA Рон О’Хенлі.

«Запорука ефективності і незалежності ради директорів полягає у різноманітті думок, які вимагають від директорів різних навичок та різного життєвого досвіду», — додав він.

SSGA — інвестор більш ніж 3,5 тис компаній в США, Великій Британії та Австралії.

«Дослідження доводять, що компанії з більшим рівнем гендерного різноманіття мали сильніші фінансові позиції, а також менші проблеми, пов’язані з управлінням, такі як корупція, чвари між акціонерами та шахрайство», — підкреслив О’Хенлі.

Статуя стоятиме на Уолл-Стрит щонайменше тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «8 березня: святкувати чи боротися?»

 

Пов`язані новини