Телеканал NewsOne прокоментував Громадському виїзд своєї знімальної групи на затримання журналістів програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» охоронцями політика, кума президента Росії Віктора Медведчука.

У коментарі зазначили, що журналісти отримали інформацію про групу осіб, які запускають дрон біля маєтку Медведчука, від охоронної фірми — «позаяк контактували з ними раніше в контексті інформації про підготовку замаху на Віктора Медведчука, яка була у нашому ефірі».

«Була ймовірність, що це може бути інформація, пов’язана із замахом», — зазначив генпродюсер телеканалу Василь Голованов.

Він розповів, що охорона розцінила зйомку дроном як технологію, що могли використати для детонації вибухівки біля місця проживання Медведчука.

«Інформації про те, що це були журналісти, у нас не було», — вказав Голованов.

Громадське очікує на відповідь від телеканалу «112 Україна», який також упродовж години прибув на місце затримання журналістів.

Зазначимо, що журналісти-розслідувачі програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» заявили, що їх 4 години утримували в лісі під Києвом охоронці кума президента Росії Віктора Медведчука. Також, за словами журналістів, їхнє затримання приїхали знімати телеканали «112 Україна» та NewsOne.

Поділитись: