Життя

«Ні приватизації Айдару»: під Міноборони протест проти нового комбату

Життя/«Ні приватизації Айдару»: під Міноборони протест проти нового комбату
Зберегти
Вигляд

Близько 40 представників батальйону «Айдар» зібралися під Міністерством оборони висловити незадоволення призначенням новим командиром батальйону Євгена Пташника.

Як повідомляє журналіст Громадського, присутні заклеїли ворота відомства вимогами «Ні приватизації «Айдару» та «Айдар» поза політикою».

Бійці наголошують, що призначати на посаду керівника батальйону мають «бойових командирів, а не просто людей, що довго прослужили в Міноборони». При цьому за словами одного із присутніх бійців Аркадія «Байкера» наразі перший комбат Сергій Мельничук не склав з себе повноважень і повідомив, що випадку, якщо погодити кандидатуру нового командира не вдасться, він не складатиме присягу народного депутата, а залишитися керувати формуванням.

Раніше після обговорення з бійцями батальйону, було прийнято рішення про призначення виконувачем обов’язків комбата Сергія Федорченка, якого власне підтримують айдарівці. Призначення оформили наказом Оперативного командування Південь. Однак вже зараз новим комбатом начальник Генштабу Віктор Муженко призначив Євгена  Пташника, що і викликало незадоволення деяких бійців.

/ UPD

На переговори з представниками Міністерства оборони прибув чинний командир батальйону та обраний народний депутат Сергій Мельничук.

/ фото Антона Ємєльянова

Пов`язані новини