УКРАЇНА

Нічні сутички на Святошинському будмайданчику: Як це відбувалось

УКРАЇНА/Нічні сутички на Святошинському будмайданчику: Як це відбувалось
Зберегти
Вигляд

На будівельному майданчику в Святошинському районі Києва сталися сутички між людьми, які називали себе будівельниками, та між екс-бійцями добровольчих батальйонів. За словами учасників акції протесту, забудова є незаконною.

Керував діями протестувальників народний депутат «Самопомочі» та екс-командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко. Він стверджував, що за парканом забудови знаходилися озброєні «тітушки».

Під час сутичок сторони конфлікту кидали один в одного каміння та димові шашки, також були підпалені ворота, які пізніше загасили пожежники.

Через деякий час на місце сутичок прибули силовики спецпідрозділів МВС та Національної гвардії. Протестувальники очікували, що вони почнуть штурмувати паркан, однак ті лише оточили периметр забудови, щоб уникнути провокацій з обох сторін.

«Задача поліції – не участь на одній зі сторін, а захист правопорядку. В разі якщо хтось буде звертатися до швидкої – правоохоронці їх проведуть до лікарів. Якщо буде рішення суду, то будемо реагувати на рішення суду», — зазначив начальник патрульної поліції Києва Юрій Зозуля.

Після майже трьох годин переговорів 30 «будівельників» здалися поліції, їх усіх затримали та помістили в автозаки.

Пов`язані новини