Зграя мавп в індійському штаті Уттар-Прадеш, напала на лікаря й викрала з лабораторії зразки крові людей, у яких виявили коронавірус.

Як повідомляє Reuters, інцидент відбувся в лабораторії державного медичного колежу міста Меерут.

«Мавпи схопили зразки крові чотирьох людей із COVID-19, які проходять лікування, і втекли… нам довелося знову брати в людей зразки крові», — розповів Reuters представник коледжу.

Він додав: наразі невідомо, чи, бува, мавпи не розлили кров із вірусом — це може спричинитися до його поширення в місті. Точно сказати не можна й те, чи можуть самі тварини його підхопити, хоча в коледжі запевняють, що це малоймовірно.

Reuters зазначає, що мавпи в Індії часто спричиняють негаразди, прокрадаючись до житлових зон і подекуди нападаючи на людей. Причина — руйнування їхніх природних осередків через посилене містобудування.

Станом на 29 травня в Індії майже 166 тисяч людей хворіли чи хворіють коронавірусною хворобою, з них понад 4,7 тисяч померли.

У світі з початку пандемії коронавірусне захворювання COVID-19 виявили у 5 млн 909 тисяч 3 людей. З них одужали 2 млн 581 тисяча 951 людина та померла від ускладнень — 362 081. Наразі продовжують лікуватися майже 3 млн людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: