Зареєєстрована в Нідерландах компанія Yuzgas B.V. інвестує у буріння пошукової свердловини Юзівської площі $25-30млн вже у перший рік роботи.

За словами засновника компанії Ярослава Кінаха, це станеться за умови підписання відповідної угоди, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нашій програмі робіт ми прописали, що в перший рік пробуримо пошукову свердловину. Вона буде коштувати $25-30 млн, свердловина буде глибокою, оскільки ми шукаємо нетрадиційний газ», – заявив він.

Також, за словами Кінаха, на території Юзівської площі ще з часів СРСР залишилися 64 старих свердловини, які компанія спробує відновити.

«Якщо є можливість відновити, виконати капітальний ремонт, провести гідророзриви на закритих свердловинах – ми це будемо робити», – сказав він.

Засновник компанії також повідомив, що на сьогодні інвестори Yuzgas зобов'язалися вкласти в розробку Юзівської площі понад $100 млн, проте ця сума може зрости удвічі.

Серед інвесторів немає громадян України або Росії. Зараз до їх складу входять суб'єкти з Європи та Китаю, і незабаром можуть приєднатися інвестори з Північної Америки, передає Кінах.

Yuzgas у конфіденційному порядку розкриє уряду України склад своїх інвесторів після узгодження договору щодо Юзівської площі.

Нагадаємо, раніше в інтерв’ю на Громадському Кінах розповів, що це вигідний проект. «Так як ми є мала компанія, навіть при нинішніх рівнях цін на нафту і газ, ми будемо успішними. Собівартість робіт великої компанії типу Shell в 2-3- рази більше, ніж у нас», – повідомив він.

Поділитись: