Нетверезі поліцейські у Переяслав-Хмельницькому 31 травня поцілили в голову п’ятирічному хлопчику з вогнепальної зброї. За першою версією правоохоронців, четверо дітей гуляли неподалік будинку, один з них — Кирило Тлявов — послизнувся та впав. Утім, у лікарні лікарі підтвердили кульове поранення у голову. Кирило помер в лікарні 3 червня.

Рідний дядько загиблого хлопчика Микола Васильченко віз його до лікарні. Каже, їм лише через 5 годин повідомили, що це була куля.

«Він сидів на газончику. Я прибіг — він був у крові. Я подумав, що дійсно дитина вдарилася об камінець. Ніхто не сказав, що це куля», — розповів Микола в інтерв’ю Громадському.

На питання, чи було чутно звуки пострілів, він зазначив, що це чули діти.

«Був хлопок. Вони перелякалися, побігли по дорослих», — додав він.  

За даними правоохоронців, 31 травня двоє поліцейських відпочивали та вживали алкоголь на подвір’ї приватного сектору у Переяславі-Хмельницькому. Чоловіки домовилися постріляти по металевих банках із вогнепальної зброї. Пізніше виявилося, що куля влучила у хлопчика, що був у сусідньому дворі.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку поліцейських підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень, однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

3 червня під будівлею МВС у Києві влаштували акцію із вимогою справедливого розслідування вбивства 5-річного хлопчика.

У МВС повідомили про відсторонення від виконання службових обов'язків керівництва підрозділу поліції в Переяслав-Хмельницькому. Крім того, у зв’язку з інцидентом Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку.

Поділитись: