В українських школах є серйозний дефіцит у компетентних вчителях через низьку заробітну платню. Про це в ефірі Громадського запевнив директор спеціалізованої школи №148 м. Києва ім. Івана Багряного Сергій Горбачов.

«Треба негайно піднімати зарплатню. Тут лунають думки, що якщо ми піднімемо зарплатню, то людей більше не стане. Можливо і так, але з вищою зарплатнею ми зможемо залучати людей, які зараз не доходять до школи. Наприклад, я шукав учителів англійської мови. Дуже багато відгукувалися, але коли дізнавалися про зарплати, то вибачалися, і спілкування при цьому припинялося. Бо яка притомна людина погодиться на 2,5 тисяч гривень, якщо перекладач при цьому отримує 5-6 тисяч», — сказав Горбачов.

За його словами, досі не вирішена проблема із бюрократичними процедурами в системі початкової та середньої освіти.

«Вже час припинити той безглуздий потік папірців, який просто гнобить учителя на його робочому місці. Замість того, щоб нормально витрачати час на спілкування з дітьми, на самовдосконалення, він вимушений писати безліч усіляких звітів», — наголосив директор школи.

Раніше заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей сказав в ефірі Громадського, що зміни у навчальному процесі торкнуться в першу чергу учнів першого та другого класу.

Нагадаємо, у Донецькій області 1 вересня відкрили опорну школу.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile