ENRU

Німеччина надасть Червоному Хресту в Україні 6,5 мільйонів євро

Уряд Німеччини надасть фінансову підтримку Червоному Хресту в Україні у розмірі 6,5 млн євро.

Про це повідомляє посольство Німеччини в Україні.

«Німеччина надає фінансову підтримку численним гуманітарним заходам у рамках проекту «МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні», що проводиться здебільшого у Східній Україні», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що заходи проекту  охоплюють медичне обслуговування, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров'я, профілактичні заходи, постачання продуктів харчування та гігієни, водопостачання, підготовку   медичних кадрів та обслуговуючого персоналу, пошук зниклих безвісті та відновлення сімейних зв’язків, відвідування затриманих, інформаційні заходи про небезпеку від мін та нерозірваних боєприпасів та багато іншого.

«Ці заходи роблять важливий внесок у подолання наслідків триваючого конфлікту у Східній Україні. Цільовою групою є внутрішньо переміщені особи разом із родинами у громадах, що надали їм прихисток, а також постраждалі від конфлікту особи по обидві сторони лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях», — повідомляє посольство.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram