Німеччина надасть Україні 72 млн євро нової допомоги для сталого економічного розвитку, регіонального розвитку, енергоефективності та внутрішньо переміщених осіб

Німеччина надасть Україні 72 млн євро нової допомоги для сталого економічного розвитку, регіонального розвитку, енергоефективності та внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефедов.

Відповідні документи були підписані у Берліні за підсумками дводенних переговорів з Міністерством економічного співробітництва та розвитку.

«2 дні в Берліні на переговорах із Міністерством економічного співробітництва та розвитку. Результат — 72 млн євро нової допомоги для України, для сталого економічного розвитку, регіонального розвитку, енергоефективності та допомоги внутрішньо переміщеним особам»,— написав Нефедов у Facebook.

Крім того, Нефедов уточнив, що ця допомога буде також спрямована на посилення місцевого самоврядування, підтримку об'єднаних територіальних громад, допомогу малому та середньому бізнесу і на енергомодернізації.

Директор департаменту координації міжнародних програм МЕРТ України Олена Трегуб, яка брала участь в переговорах, зауважила, що в даний момент сума коштів, передбачених Німеччиною для безповоротної допомоги Україні, зросла з 20 млн євро до 325 млн євро.

Раніше повідомлялося, що Німеччина надасть Україні кредит 150 млн євро на модернізацію підстанцій Донбасу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile