Політика

Німеччина не зніматиме санкції з Росії до виконання Мінських угод

Політика/Німеччина не зніматиме санкції з Росії до виконання Мінських угод
Зберегти
Вигляд

Німеччина не зніматиме санкцій з Росії, поки не будуть повністю виконані Мінські угоди. Про це в інтерв’ю Громадському заявив спеціальний уповноважений із питань України в МЗС Німеччини Йоганнес Реґенбрехт.

«Допоки мінські угоди не будуть повністю виконані, санкції не можуть бути пом’якшені. Я вважаю, що термін дії санкцій має бути подовжений на певний час. Поточний режим санкцій закінчується в січні. Але Європейська Рада ще в березні ухвалила рішення, що санкції мають синхронізуватись з Мінськими угодами», - зазначив він.

Реґенбрехт підкреслив, що під виконанням угод мається на увазі відновлення Україною контролю над кордоном, але позиція Німеччини щодо Криму є також незмінною.

«Ми засуджуємо незаконну анексію Криму Росією. Це українська територія, яка має бути під контролем України. Ангела Меркель сказала, що ми не забудемо про Крим, не зважаючи на те, що Мінські угоди поширюються лише на східну Україну. Нами був запроваджений режим санкцій щодо Криму. Він діятиме допоки триватиме незаконна анексія Росією півострова», - розповів уповноважений.

Нагадаємо, що виконання Мінських угод може бути продовжене у 2016 році.

Пов`язані новини