Технології

Німеччина пропонує ЄС перейти на електромобілі

Технології/Німеччина пропонує ЄС перейти на електромобілі
Зберегти
Вигляд

Німецька федеральна рада запропонувала ЄС припинити експлуатацію бензинових та дизельних автомобілів, починаючи з 2030 року.

Про це повідомляє німецький тижневик Der Spiegel.

За словами німецьких законодавців, не пізніше 2030 року в ЄС повинні експлуатуватися лише ті машини, які «не викидають вихлопних газів в атмосферу».

Для того, щоб стимулювати водіїв купувати екологічний транспорт, автори проекту пропонують переглянути існуючі схеми оподаткування автотранспорту.

На думку федеральної ради, відмова від традиційних бензинових та дизельних автомобілів є однією із ключових кроків до виконання Паризької угоди з клімату. Згідно документу, сама Німеччина у 2050 році повинна скоротити викид двоокису вуглецю на 95%.

При цьому, Der Spiegel відзначає, зараз у Німеччині досить повільно переходять на електромобілі.

За словами експертів, така ситуація склалася через відсутність необхідної для електромобілів інфраструктури.

Нагадаємо, 5 жовтня Європарламент ратифікував Паризьку кліматичну угоду. 

Пов`язані новини
Життя
20 лютого 2019
Уряд затвердив національний план управління відходами до 2030 року
Кабінет міністрів України затвердив національний план управління відходами до 2030-го року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 20 лютого, повідомив міністр екології Остап Семерак.За його словами, цей план підтримала делегація Євросоюзу, він є важливим кроком щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм управління відходами.«Це не просто важливий стратегічний документ, який уперше за всі роки незалежності України визначає як маємо і будемо поводитися з відходами, але й визначає практичні заходи, які дозволять нарешті навести лад у цій сфері» — зазначив Семерак.Він наголосив, що за період до 2030-го року Україна має щорічно виконувати низку таких завдань і практичних заходів, які визначає Нацплан. Згідно з ним передбачено перелік регіональних планів «із точним аналізом ситуації у регіонах та визначенням необхідної кількості інфраструктурних об’єктів, зокрема, сміттєпереробних заводів, ліній тощо».Міністр екології також зауважив, що для того, аби ці регіональні програми працювали, мають бути внесені зміни до національного законодавства, яке регулює сферу управління з відходами.Раніше у Фонді енергоефективності України розробили концепцію енергетичної утилізації сміття, як передбачає створення на основі сміттєвих полігонів об'єктів альтернативної енергетики.Улітку 2018-го року Комунальне підприємство Київської міської держадміністрації «Київкомунсервіс» оголосило конкурс на визначення виконавця послуг з облаштування підприємства з переробки, обробки та захоронення побутових відходів у Києві.
Перевірено
Зберегти