Уряд Німеччини не визнає проведення виборів до Державної думи Росії на території анексованого Криму, повідомив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель.

«Спільно з нашими партнерами по ЄС Федеральний уряд Німеччини не визнає незаконну з точки зору міжнародного права анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією, а значить, не визнає і проведення Росією виборів в Криму. З цієї причини Федеральне уряд не посилало спостерігачів ОБСЄ /БДІПЛ в Криму», – йдеться у заяві Райхеля.

Посол підкреслив, що Федеральний уряд Німеччини спільно з партнерами по ЄС виступає за територіальну цілісність і суверенітет України.

Крім того, Польща не визнає результати виборів у Державну думу, проведених на території анексованого Криму, повідомляє посольство України в Польщі.

«Польща не визнає результатів виборів до Держдуми РФ, проведених в окупованому Крим, що є невід'ємною територією України», – сказано в повідомленні українського посольства в Польщі з посиланням на Міністерство закордонних справ Польщі.

На офіційному сайті польського МЗС, наголошується, що Польща і міжнародне співтовариство засудили незаконну анексію Росією Криму в березні 2014 році, що виражено в резолюції Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року.

«Збереження суверенітету і територіальної цілісності України є ключовою умовою для мирного врегулювання російсько-українського конфлікту. В цьому контексті, обрання депутатів з окупованих територій ставить під сумнів легітимність самих виборів», – сказано у повідомленні МЗС Польщі.

Раніше повідомлялося, що ЄС не визнає виборів до Державної думи Росії в анексованому Криму. Відповідну заяву речника зовнішньої дипломатичної служби ЄС було розповсюджено у понеділок в Брюсселі.

Поділитись: