Життя

Німці, що втекли від секс-просвітництва до Росії, повернулись до Німеччини

27 лютого, 2017 16:15
Життя/Німці, що втекли від секс-просвітництва до Росії, повернулись до Німеччини
Зберегти
Вигляд
lead
Багатодітна німецька родина, яка переїхала в кінці 2016 року до Росії через незгоду зі шкільними уроками сексуального просвітництва, повернулась назад до Німеччини.

Багатодітна німецька родина, яка переїхала в кінці 2016 року до Росії через незгоду зі шкільними уроками сексуального просвітництва, повернулась назад до Німеччини. Про це повідомляє VN.RU.

Ойген та Луїза Мартенс переїхали із 10 дітьми до Киштовскього району Новосибірської області у грудні 2016 року. Як зазначає видання, їх 10-річна донька відмовилась відвідувати обов’язкові в Німеччині уроки сексуального просвітництва.

Оскільки батьки дівчинки не сплатили штраф за пропуски, їх засудили до одноденного арешту. У Росії положення родини Мартенс стало відомим після широкого висвітлення на федеральних телеканалах.

У Киштовці німецька сім’я вирішила займатися фермерством на на значних територіях вільної землі. Ойген та Луїза також закликали росіян ніколи не переймати європейський досвід сексуального просвітництва для школярів.

Повідомляється, що родина жила у спартанських умовах — без води, у покинутому дерев’яному будинку на околиці Киштовки. Також німці виявились неготовими до 40-градусного морозу та російської бюрократії.

Місцеві мешканці віднеслись до новоприбулих неоднозначно, повідомляє VN.RU. Одні раділи репатріанту (Ойген народився у Росії та вирушив до Німеччини разом з батьками у 1990-х), інші заздрили сім’ї або підозрювали її у сповідуванні протестантської віри.

Місцева влада надала родині 150 тис. рублів матеріальної допомоги, та після майже тримісячного перебування у Росії, 24 лютого 2017 року родина Мартенс відлетіла назад до Німеччини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини