Німецький перукар виставив на аукціон першу стрижку після 10-тижневого локдауну. Фінальна вартість лота — 422 євро

Німецький перукар виставив на аукціон першу стрижку після 10-тижневого локдауну. Фінальна вартість лота — 422 євро
mostafa meraji / Unsplash

43—річний перукар із німецького міста Байройт (Баварія) Андреас Нуйсль виставив на аукціон eBay першу стрижку після завершення локдауну в Німеччині. Зрештою, за незвичний лот заплатили 422 євро — ці гроші Нуйсль віддасть на благодійність.

Про це повідомляє Berliner Zeitung.

Свій лот Нуйсль виклав на eBay ще 11 лютого під назвою «Перший запис до перукаря після 10 тижнів локдауну на 1 березня 2021 року о 08:00». Уже наступного дня за нього готові були віддати майже 300 євро, і на цьому торги не зупинилися.

Ідея лота в Нуйсля виникла після того, як влада Німеччини оголосила про послаблення карантину з 1 березня — зокрема й відкриття перукарень. До чоловіка телефонували так багато клієнтів із проханням про запис, що він вирішив виставити перший свій прийом на аукціон.

Однак Нуйсль уточнює: зібрані кошти не залишає собі. Він також працює в місцевій благодійній організації, яка допомагає неповнолітнім, і планує передати отримані на аукціоні кошти туди.

За словами перукаря, це не єдиний випадок, коли йому пропонують пожертви. «Мені зателефонувала ще клієнтка й попросила записати її на 12:00 за 500 євро пожертвувань на благодійність», — говорив він в інтерв’ю inFranken.de.

На момент завершення аукціону на eBay клієнти й друзі Нуйсля вже зібрали 1310 євро на благодійність. «Думаю, протягом наступних трьох тижнів після відкриття нам ще надходитимуть пожертви», — припускає чоловік.

Перукарні в Німеччині були змушені закритися під час першого локдауну навесні 2020 року, після чого відкрилися. Але з 16 грудня їх знову закрили на тлі зростання захворюваності на COVID-19.

Чергове послаблення карантину в Німеччині оголосили 10 лютого. Фактично локдаун знову продовжили до 7 березня, але водночас із 1 березня дозволили працювати перукарям за умови дотримання санітарних норм, а також поступово відновити роботу закладів освіти та дит'ясел (останнє рішення залишається за землями).