Тисячу осіб затримали на привокзальній площі, ще 300 зняли з поїзда. Як зазначає поліція, «більшість з них мають північноафриканську зовнішність»

В рамках посилення заходів безпеки у новорічні свята німецька поліція влаштувала перевірку близько 1300 осіб в районі головного вокзалу Кельна через їх етнічні ознаки, що вказують на арабське походження.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Тисячу осіб затримали на привокзальній площі, ще 300 зняли з поїзда. Як зазначає поліція, «більшість з них мають північноафриканську зовнішність».

«Ми допитуємо їх, встановлюємо особистості. Ніхто не буде відпущений занадто рано», — зазначив голова місцевої поліції Юрген Матіес.

В ході посилених заходів поліцейського контролю в новорічну ніч у Кельні задіяно приблизно 1500 правоохоронців.

Площа біля головного вокзалу огорожена, на ній заборонено феєрверки. Охочих пройти на площу просять показати документи, а тих, хто не може підтвердити особу, ретельно перевіряють.

В рамках нової концепції міської безпеки на привокзальній площі і в ряді інших місць розміщені камери. Головна мета влади — не допустити масових правопорушень.

Нагадаємо, що 19 грудня внаслідок в'їзду вантажівки у натовп на різдвяному ярмарку у Берліні 12 осіб загинуло, 48 - було травмовано.

Пізніше угрупування «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за теракт на різдвяному ярмарку у Берліні.

23 грудня у Мілані було вбито підозрюваного у скоєнні теракту в Берліні.

Поділитись: