У відповідь на дискусії про роль інформації у сучасних конфліктах німецьке Deutsche Welle запускає новий цілодобовий канал англійською мовою.

«З0 кілометрів кабелів у студії, 1110 кг - вага обладнання», – такі цифри наводять на презентації нового цілодобового каналу англійською мовою, що виходитиме з Берліна.

Досі мовлення Deutsche Welle велося 30 мовами, зокрема українською та російською, які цьогоріч були розширені. Однак там виходили лише окремі інформаційні телепрограми, а новинна служба працює насамперед онлайн.

Збільшення фінансування на телевізійне мовлення – відповідь німецького уряду на дискусії про роль інформації у сучасних конфліктах. Водночас німецькі бюджети менші за витрати інших глобальних мереж, таких як ВВС, CNN, Al Jazeera чи Еuronews.

Першою новиною на телеканалі DW стали повідомлення про нові фінансові пропозиції Греції. Запуск телеканалу відбувся на «Глобальному медіа форумі», який проводить DW, де розташована штаб-квартира медіагрупи.

Власне на форумі обговорюватимуть виклики журналістики в часи Інтернету. Серед українських учасників співзасновник СтопФейк – сайту, що розвінчує російську пропаганду Євген Федченко та очільник НТКУ Зураб Аласанія.

/Наталя Гуменюк, Бонн, Німеччина.

Поділитись: