Експерти Німецького товариства з міжнародного співробітництва спільно з Міністерством економцчного розвитку та торгівлі України нададуть технічну та експертну допомогу 60 українським підприємствам у запровадженні енергоефективних заходів.

Експерти Німецького товариства з міжнародного співробітництва спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України нададуть технічну та експертну допомогу 60 українським підприємствам у запровадженні енергоефективних заходів.

Про це домовились представники уряду та німецької урядової організації, передає прес-служба Мінекономрозвитку.

Для того, щоб отримати безоплатну експертну допомогу, підприємствам необхідно пройти конкурс.

«Проект пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності підприємств, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності», — повідомляють у Мінекономіки.

Там також додають, що перевагу надаватимуть малим та середнім підприємствам.

Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) — німецька урядова організація, яка працює у міжнародному середовищі задля досягнення цілей сталого розвитку, які ставить уряд Німеччини. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток тощо.

Нагадаємо, що в Україні зобовязали утеплювати освітні заклади при їхній реконструкції чи будівництві.

Раніше Кабмін відновив програму видачі «теплих кредитів» у 2018 році. На них у бюджеті передбачено 400 мільйонів гривень.

Також Німеччина надасть Україні 10 мільйонів євро на проекти Фонду енергоефективності та 4 мільйони євро на навчання енергоаудиторів. 

Поділитись: