Німецьким підприємцям, які працюють у Росії, бракує присутності російського президента Владіміра Путіна на саміті лідерів «Великої сімки» (G7), що має відбутися у Баварії.

Це – «втрачений шанс», якщо такі можливі формати розмови, як зустріч «Великої сімки», не використовуються для діалогу з Росією, заявив голова Східного комітету німецької економіки Екгард Кордес в інтерв'ю виданню Welt am Sonntag, передає DW.

«Зустріч «Великої сімки» плюс Росія могла би зробити внесок у справу вирішення кризи і спонукати РФ до кроків в українському конфлікті», – сказав він.

Як повідомляє агентство AFP, голова німецько-російського форуму Маттіас Платцек, представник Соціал-демократичної партії Німеччини, закликає до повернення Путіна до кола лідерів «Великої сімки».

«Кризові процеси на Близькому та Середньому Сході, Ірані, Афганістані і Сирії можна вирішити лише з Росією», – переконаний Платцек.

Крім того, за його словами, міжнародний тероризм можна спільно подолати лише за допомогою інформації російських спецслужб.

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що повернення Росії до G7 неможливе доти, доки дії РФ суперечать нормам міжнародного права.

Поділитись: