Представники ультраправої партії «Альтернативи для Німеччини» (Alternative für Deutschland — AfD) виступили з ініціативою відкликати ліцензію у популярного техно-клубу Berghain, що у Берліні.

Представники ультраправої партії «Альтернативи для Німеччини» (Alternative für Deutschland — AfD) виступили з ініціативою відкликати ліцензію у популярного техно-клубу Berghain, що у Берліні.

Про це повідомляє видання Berliner Morgenpost посилаючись на лист партії, з яким депутати звернулись до влади столичного району Фрідріхсхайн-Кройцберг.

У заяві вказується, що у клубу відбуваються «систематичні порушення вимог, що регулюють діяльність ресторанів».

Крім того, представники правопопулістської партії звинуватили клуб у легкому доступі відвідувачів до наркотиків.

Згідно із заявою, менеджери клубу повинні запровадити графік роботи закладу лише з 10 вечора до 6 ранку, з «урахуванням природного біоритму». На думку депутатів, саме це допоможе забезпечити «відвідування без наркотиків».

Також депутати вимагають попереджувати «сексуальні дії» в клубі відповідним освітленням. «Сексуальні дії повинні бути попереджені відповідним освітленням та персоналом», — йдеться у заяві.

Нічний техно-клуб Berghain у Берліні здобув світову популярність одразу ж після відкриття у 2004 році: заклад заснували у будівлі колишньої теплової електростанції.

Berghain вважається одним з культових місць Берліна і відомий далеко за межами Німеччини. Клуб неодноразово займав перші місця в рейтингах та опитуваннях музичних журналів.

«Альтернатива для Німеччини» — ультраправа популістична партія, яка вийшла на політичну арену не так давно — у 2013 році.

Політична сила має антимігрантську та ісламофобську риторику, виступає за збереження традиційних цінностей, критикує Євросоюз та лояльно ставиться до Росії — зокрема, підтримуючи агресію в Україні.

У вересні минулого року на виборах у Бундестаг ультраправа партія «Альтернатива для Німеччини» отримала 13% голосів.

ДИВІТЬСЯ: AfD: хто такі німецькі правопопулісти та як вони потрапили до Бундестагу.

Поділитись: