УКРАЇНА

Україна стала першою у рейтингу паспортів в СНД за версією Henley & Partners

9 січня, 2018 18:47
УКРАЇНА/Україна стала першою у рейтингу паспортів в СНД за версією Henley & Partners
Зберегти
Вигляд
Компанія Henley & Partners опублікувала щорічний Індекс паспортів, який ранжує країни за можливості відвідувати різні держави світу без візи. У 2018 році були проаналізовані 200 країн і територій.

Цьогоріч Україна посіла перше місце в рейтингу паспортів серед країн СНД і 44-е в світі.

Про це повідомляє прес-служба компанії Henley & Partners, що складає щорічний Індекс паспортів, який ранжує країни за можливістю відвідувати різні держави світу без візи.

Протягом останніх п'яти років перше місце в рейтингу незмінно зберігається за паспортом Німеччини. У 2018 році з німецьким паспортом можна подорожувати без візи в 177 країн світу, що на одну країну більше, ніж торік. Друге місце посідає Сінгапур (176 країн), третє розділили одразу вісім держав: Велика Британія, Данія, Італія, Норвегія, Фінляндія, Франція, Швеція, Японія.

Громадяни цих країн отримали можливість відвідувати без візи 175 країн світу. Більшість з них за рік поліпшили показники безвізового доступу в інші країни.

З початку безвізового режиму Україна посідала 30-те місце у рейтингу Global Passport Power Rank, після скасування віз з ОАЕ у грудні 2017-го вона піднялася на одну сходинку

Пов`язані новини