Німецький перевізник засудили після рішення назвати потяг на честь Анни Франк

31 жовтня, 2017 09:45
default/Німецький перевізник засудили після рішення назвати потяг на честь Анни Франк
Зберегти
Вигляд
Головний німецький залізничний перевізник Deutsche Bahn піддали критиці після його рішення назвати високошвидкісний потяг на честь Анни Франк — єврейської дівчинки, яка стала жертвою нацизму

Головний німецький залізничний перевізник Deutsche Bahn піддали критиці після його рішення назвати високошвидкісний потяг на честь Анни Франк — єврейської дівчинки, яка стала жертвою нацизму.

Про це повідомляє ВВС.

Депутатка німецького парламенту Ірис Еберле назвала такий вибір «неповагою до жертв нацизму, адже Анну Франк потягом відправляли у табір смерті».

Представник Deutsche Bahn Антьє Нойбауер вибір назви для нового потяга пояснила тим, що історія Анни Франк «уособлює собою ідею мирного співіснування різних культур, яке сьогодні важливіше, ніж будь-коли».

Анна Франк народилася у Німеччині у 1929 році. Вона з родиною переховувалася від нацистського терору у Нідерландах. Анна Франк стала відомою на весь світ завдяки опублікуванню її щоденника, у якому вона описувала свою долю під час Другої світової. Анна Франк померла у 1945 році від висипного тифу в концентраційному таборі Берген-Бельзен. Їй було 15 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-агент ФБР вирішив відновити розслідування справи Анни Франк.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини