Головний німецький залізничний перевізник Deutsche Bahn піддали критиці після його рішення назвати високошвидкісний потяг на честь Анни Франк — єврейської дівчинки, яка стала жертвою нацизму

Головний німецький залізничний перевізник Deutsche Bahn піддали критиці після його рішення назвати високошвидкісний потяг на честь Анни Франк — єврейської дівчинки, яка стала жертвою нацизму.

Про це повідомляє ВВС.

Депутатка німецького парламенту Ірис Еберле назвала такий вибір «неповагою до жертв нацизму, адже Анну Франк потягом відправляли у табір смерті».

Представник Deutsche Bahn Антьє Нойбауер вибір назви для нового потяга пояснила тим, що історія Анни Франк «уособлює собою ідею мирного співіснування різних культур, яке сьогодні важливіше, ніж будь-коли».

Анна Франк народилася у Німеччині у 1929 році. Вона з родиною переховувалася від нацистського терору у Нідерландах. Анна Франк стала відомою на весь світ завдяки опублікуванню її щоденника, у якому вона описувала свою долю під час Другої світової. Анна Франк померла у 1945 році від висипного тифу в концентраційному таборі Берген-Бельзен. Їй було 15 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-агент ФБР вирішив відновити розслідування справи Анни Франк.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: